Medlemmar i KAM

Vi är yrkesverksamma medlemmar i KAM.

  • Vi alla har en godkänd basmedicinsk och komplementär- och alternativmedicinsk utbildning.
  • Vi tillhör ett yrkesförbund som inte är medlem i KAM. Eller tillhör ett förbund som är medlem i KAM men är inte Auktoriserad & kvalitetssäkrad.
  • Har ansvarsförsäkring och följer KAM´s etiska regler.
Medl. Nr. Namn Post. Nr. Stad Tfn. Mejl. Hemsida
1001 Linda Wang 153 60 Mölnbo 0046 76 313 64 08 0763136408@outlook.com
2000 Elisabet Agar 421 33 Västra Frölunda elisabet@elisabetagar.com
2001 Gunilla Andersson 280 40 Skåne Fagerhult
2003 Håkan Bengtsson 211 55 Malmö hakan.ims@comhem.se
2004 Thomas Berggren 641 51 Katrineholm thomas@dinhomeopat.net
2005 Johanna Bjurström 117 58 Stockholm 8207788 johanna@johannabjurstrom.se
2006 Annica Bothen Ghafouri 411 30 Göteborg annicabghafouri@hotmail.com
2007 Paula Daabach 840 93 Hede paula.daabach@gmail.com
2008 Lars Ekelund 554 72 Jönköping
2009 Ingmar Elf 615 33 Valdersmarsvik
2010 Eyvazi Mohammad 196 37 Kungsängen meyvazi4@gmail.com
2011 Lena Forsman 871 93 Härnösand lena@orivigo.se
2013 Lisette Harbeck 411 30 Göteborg lisetteharbeck@hotmail.com
2014 Anita Hellström 457 51 Bullaren info@anitahellstrom.se
2015 Marie Ingvarsson 223 52 Lund
2016 Mats K Johansson 373 53 Ramdala mats_k_johansson@hotmail.com
2017 Ewa Johansson 341 76 Ryssby ewa@djurhomeopaterna.se
2018 Carina Karlsson 602 10 norrköping carinakarlsson-60@hotmail.com
2019 Karita Kuisma 133 41 Saltsjöbaden
2020 Jimmy Lindau 262 62 Ångelholm jimmy@jimmyspraktik.se
2021 Vivian Lindh-Boring 447 91 Vårgårda viviann.li@netatonce.net
2022 Alf P. Lindholm 238 33 Oxie kyrkby homeopraktiker-lindholm@telia.com
2023 Camilla Lodin 705 96 Glanshammar camilla@homeopaten.nu
2024 Lena Lärkfors 862 41 Njurunda lena@larkfors.se
2025 Sabina Norberg 468 34 Vargön sabinanorberg@hotmail.com
2026 Inger Persare 281 33 Hässleholm inger@alternativmedicinpraktiken.se
2027 Kjell Pramhagen 458 94 Stigen kjell.pramhagen@gmail.com
2028 Anna Rosenkvist 907 38 Umeå anna.homeopat@telia.com
2029 Henrik Sand 812 30 Storvik minhomeopat@yahoo.se
2030 Karin Stenberg 668 91 Storfors karin@healthyhabits.nu
2031 Irén Svensson-Nylén 703 64 Örebro iren.svensson.nylen@hotmail.com
2032 Ulla Vonkavaara- Boren 716 91 Fjugesta
3001 Johanna Lindh 643 20 Dagsnark sundbalans@gmail.com
3002 Karl Augustsson FIN-105 20 Tenala Karl.aug@hotmail.com
3003 Katreen Rösch 178 90 Ekerö katreen.rosch@telia.com
3004 Dan Högvalls 416 75 Göteborg info@livsandan.se
3005 Karin Staaf 426 70 Västra Frölunda info@homeopatkarinstaaf.se
3006 Annika Mårtensson 129 52 Hägersten homeopatannika@gmail.com
3007 Eva Zachrisson 872 96 Bjärtrå eva@elevendream.se
3008 Irmeli Artursson 603 53 Norrköping djurhomeopat@telia.com
3009 Lena Dagh 602 16 Norrköping info@lenadagh.se
3010 Linda Lawner Wåhlin 381 42 Nybro halsorumhomeopatica@gmail.com
3011 Karin Victorin 113 40 Stockholm klvictorin@gmail.com
3012 Ingegärd Berggren 185 91 Vaxholm iberggreb@home.se
3013 Eivor Englund-Karlsson 281 00 Kumlinge eivor.halsobanken@aland.net
3014 Nina Blomqvist AX-22330 Tjudö jamiga@aland.net
4000 Eddy Blom 516 92 Äspered 33277160
4001 Sara Boo 265 31 Åstorp info@friskatag.net
4002 Jörgen Carlsson 752 63 Uppsala
4003 Charlotte Cerps 161 45 Bromma 0707 59 95 59 homiatriker@hotmail.com
4004 Anne Eek 114 30 Stockholm 08 611 16 86
4005 Johanna Ekman-Strömberg 663 92 Hammarö
4006 Petra Gärskog 573 39 Tranås
4008 Wilhelm Julke 153 30 Järna
4009 Inger Linell 118 25 Stockholm 070 744 13 77
4010 Ulla-Rut Persson 923 32 Storuman
4011 Marie Sollander 141 41 Huddinge marie.sollander@swipnet.se
4012 Gunilla Strandberg 138 36 Älta 08 34 63 21
4013 Per-Olov Sävström 754 46 Uppsala
4014 Jörgen Tranberg 422 94 Hissingsbacka
4015 Gerhard Skiöldeholdt 382 30 Nybro 0481 151 15 gerhard-alt-med@swipnet.se